EGTwins - logo

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Copyright
Tento web je jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem správce (OSVČ Bc. Jan Řehoř, IČ: 08840156). Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, hry a ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu správce. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Odpovědnost za informace a hraní her

Ochrana všech fotografií
Veškeré zobrazené fotografie a to jak produktové, tak imageové, jsou chráněny autorským zákonem. Navíc je do fotografií umístěn ochranný prvek - vodoznak. Na základě této ochrany můžeme snadno odhalit neoprávněné používání našich fotografií na cizích serverech. Dále upozorňujeme, že svolení s použitím produktových či jiných fotografií Bc. Jan Řehoř může udělit výhradně OSVČ Bc. Jan Řehoř a to pouze písemnou formou na základě obchodně - dodavatelské smlouvy. Souhlas s použitím fotografií/ilustrace provozovatele NEMŮŽE udělit jakýkoliv obchodní partner OSVČ Bc. Jan Řehoř. Jeden nebo více grafických prvků jsou dokonce ošetřeny registrací na ÚPV (Úřad průmyslového vlastnictví).

Ochrana všech her
Veškeré správcem vytvořené hry jsou chráněny autorským zákonem. Navíc je do vybraných textur ve hrách umístěn ochranný prvek - vodoznak. Na základě této ochrany můžeme snadno odhalit neoprávněné používání našich her na cizích serverech. Navíc máme originální soubory s dokumentací, které nám velmi snadno pomůžou dokázat, že se jedná o námi vytvořený obsah. Dále upozorňujeme, že svolení s použitím EGTwins her může udělit výhradně OSVČ Bc. Jan Řehoř. Souhlas s použitím her NEMŮŽE udělit jakýkoliv obchodní partner OSVČ Bc. Jan Řehoř.

Obchodní a marketingová sdělení
V případě potvrzení checkboxu s názvem "Chci posílat na e-mail novinky o hrách a službách EGTwins." při vytvoření Vašeho účtu, v stránce registrace, souhlasíte s odběrem novinek a reklamních sdělení skrze e-mailovou komunikaci. Pro reklamní sdělení bude využit ten e-mail, na který máte registrovaný účet na stránce EGTwins.cz. Zrušit odběr novinek lze přímo v uživatelském účtě, v sekci nastavení účtu, nebo písemným dotazem na email info@egtwins.cz

Abychom mohli průběžně zlepšovat naše webové stránky, používáme cookies. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací