EGTwins - logo

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Copyright
Správce: OSVČ Jan Řehoř, IČO: 08840156.
Tento web je jak v části tak v celku autorským dílem a chráněné zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, případně i jinými souvisejícími předpisy. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, hry a ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovného souhlasu správce. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Odpovědnost za stránku, informace a obsah na této stránce

Ochrana všech fotografií
Veškeré zobrazené fotografie a to jak produktové, tak imageové, jsou chráněny autorským zákonem. Navíc je do EGTwins fotografií umístěn ochranný prvek - vodoznak. Na základě této ochrany lze snadno odhalit neoprávněné používání EGTwins fotografií na cizích serverech. Navíc správce má originální zdrojové soubory, které velmi snadno pomůžou dokázat, že se jedná o vytvořený obsah správce. Dále upozorňujeme, že svolení s použitím produktových či jiných fotografií EGTwins může udělit výhradně správce a to pouze písemnou formou na základě obchodně - dodavatelské smlouvy. Souhlas s použitím fotografií/ilustrace správce NEMŮŽE udělit jakýkoliv obchodní partner správce. Jeden nebo více grafických prvků jsou registrovanými ochranými známkami.

Ochrana všech her
Veškeré vytvořené hry na EGTwins jsou majetkem správce a chráněny autorským zákonem. Navíc je do vybraných textur ve hrách umístěn ochranný prvek - vodoznak. Na základě této ochrany lze snadno odhalit neoprávněné používání EGTwins her na cizích serverech. Navíc správce má originální soubory s dokumentací, které velmi snadno pomůžou dokázat, že se jedná o vytvořený obsah správce. Dále upozorňujeme, že svolení s použitím EGTwins her může udělit výhradně správce. Souhlas s použitím her NEMŮŽE udělit jakýkoliv obchodní partner správce. Uživateli je zakázáno hry jakkoli měnit, pozměnovat, napodobovat, vydávat za své, využívat k vytváření děl odvozených nebo je provozovat na jiných servech.

Obchodní a marketingová sdělení
V případě potvrzení checkboxu s názvem "Chci posílat na e-mail novinky o hrách a službách EGTwins." při vytvoření Vašeho účtu, v stránce registrace, souhlasíte s odběrem novinek a reklamních sdělení skrze e-mailovou komunikaci. Pro reklamní sdělení bude využit ten e-mail, na který máte registrovaný účet na EGTwins. Zrušit odběr novinek lze přímo v uživatelském účtě, v sekci nastavení účtu, nebo písemným dotazem na email info@egtwins.cz