EGTwins - logo
Obrázek starší verze hry Křest ohněm  | EGTwins

Starší verze hry Křest ohněm (stažená z oběhu)

Typ hry: Střílečka, akční
Platforma: Přes prohlížeč
Monetizace: Zdarma

Stažena z oběhu
Obrázek starší verze hry Křest ohněm | EGTwins

INFORMACE O HŘE

Byli jsme několikrát dotázáni, jaké další herní projekty máme na kontě a jestli Tower-defense Křest ohněm byla naše první hra. Odpověď je jednoduchá, nejedná se o náš první herní projekt. Již dříve jsme s Milanem vytvořili kolem desítek her. Jednalo se o 2D a 3D hry, směsky stříleček a horovek. Nicméně, jednalo se většinou o projekty, na kterých jsme se učili, tudíž jsme ani neuvažovali, že je vydáme.

První hru, kterou jsme pustili do světa byla již roku 2018 hra Křest ohněm. Ano, nejedná se o chybu, hra se jmenovala stejně jako ta, kterou jsme vydali roku 2020. Jednalo se nicméně o 3rd person střílečku, kde hráč měl za úkol bránit základnu. Byla taktéž v prohlížeči a zdarma. K dispozici byly různé typy podpory, jako družstvo střelců, obrněný transportér či úder helikoptérou. Těsně po spuštění jsme ale hru z naší iniciativy stáhli, jelikož byla z našeho pohledu špatně optimalizovaná a příliš se sekala. Střílečka z pohledu třetí osoby tedy byla předělána a nahrazena stejnojmenou hrou Křest ohněm, kterou již možná někteří z Vás hráli.

Dlouho jsme přemýšleli nad uvedením fotek z této, již zaniklé, hry...ale nakonec jsme se rozhodli, že se o screenshoty podělíme a dáme je sem. Snímky jsou z herního engine (proto GUI vypadá jak vypadá 😁).

Přáli byste si, aby tato hra byla opět spuštěna? Můžete nám dát kdykoliv zpětnou vazbu na info@egtwins.cz.

Pokud se Vám náš vývoj her líbí, budeme velmi rádi, dáte-li o nás vědět například na sociálních sítích. Také můžete náš vývoj finančně podpořit. Dárce (budou-li chtít) uvedem v sekci "Děkujeme za podporu". Více informací naleznete na stránce darování.

Jste jednotlivec, firma nebo marketingová agentura a chtěli byste mít na svém webu interaktivní obsah, 3D vizualizaci nebo jednoduchou hru a oslovit tak více Vaše zákazníky? Jsme Vám k službám. Napište nám na e-mail info@egtwins.cz nebo skrze náš kontaktní formulář.

GALERIE

EGTwins starý Křest ohněm - obrázek 1 EGTwins starý Křest ohněm - obrázek 2 EGTwins starý Křest ohněm - obrázek 3 EGTwins starý Křest ohněm - obrázek 4 EGTwins starý Křest ohněm - obrázek 5 EGTwins starý Křest ohněm - obrázek 6 EGTwins starý Křest ohněm - obrázek 7

DĚKUJEME ZA PODPORU

Velmi děkujeme následujícím dárcům za jejich příspěvěk na vývoj her, velmi si toho vážíme: