EGTwins - logo
EGTwins hra

Připravujeme horovou adventuru!

Typ hry: Adventura, horor
Platforma: Přes prohlížeč
Monetizace: Zdarma

Podpořte nás
EGTwins hra | EGTwins

INFORMACE O HŘE

Připravujeme naši další hru. Bude se jednat o hororovou adventuru v první osobě, kterou si budete moci zahrát zdarma. Příběh máme již připravený, prozradíme jej ve vhodnou dobu. Název ještě vymýšlíme 😄. Hra poběží v prohlížeči bez nutnosti stahování, stejně tak jako například náš Křest ohněm. Uvažujeme i nad desktopovou verzí ke stažení, která by samozřejmě nabízela mnohem kvalitnější a detailnější zpracování. Uvidíme však dle našich časových možností.

Snímky v galerii jsou přímo z testované hry spuštěné v prohlížeči. Projekt je stále ve vývojové fázi, tudíž samotné finální zpracování bude výrazně lepší (větší počet objektů a detailů, které scénu udělají více hororovou). Jak bude téměř hotová, uvedeme datum vydání. Rovněž plánujeme uspořádat zajímavou soutěž, která bude s touto hrou spjata, podrobnější informace se dozvíte včas.

Tvorbě her se věnujeme pouze my dva a v našem volném čase. Proto budeme velmi rádi, podpoříte-li nás libovolnou částkou, kterou využijeme na vývoj her. Každý z Vás, kdo přispěje na vývoj her, bude uveden v detailu hry v sekci „děkujeme za podporu“. Každá koruna se počítá. Předem mnohokrát děkujeme, Jan a Milan Řehořovi.

Jste-li firma, můžeme Vám nabídnout Velmi zajímavý in-game marketing, za velmi přátelskou cenu. Na ceně a formě prezentace Vaší firmy ve hrách se můžeme domluvit telefonicky, e-mailem nebo skrze náš kontaktní formulář.

Podpořte nás

GALERIE

EGTwins hororova hra, jiz-brzy - image 1 EGTwins hororova hra, jiz-brzy - image 2 EGTwins hororova hra, jiz-brzy - image 3 EGTwins hororova hra, jiz-brzy - image 4 EGTwins hororova hra, jiz-brzy - image 5

DĚKUJEME ZA PODPORU

Velmi děkujeme následujícím dárcům za jejich příspěvěk na vývoj her, velmi si toho vážíme: